24. 10. 2017: Seminář „Kde hledat kvalitní informace pro seminární práce“ (CIKS)

Jako studenti nebo zaměstnanci VŠE můžete využívat celou řadu zajímavých placených informačních zdrojů, které pro vás škola zpřístupňuje zadarmo. Víte například, že máte k dispozici v elektronické podobě vždy aktuální číslo časopisu The Economist? Víte, že můžete plnotextově prohledávat český tisk? Na semináři se dozvíte, které informační zdroje jsou pro studenty a zaměstnance na VŠE k dispozici a jak je efektivně využívat.

Seminář Kde hledat kvalitní informace pro seminární práce se koná v úterý 24. října 2017 od 11:00 v Klubu knihovny na Žižkově.

Chcete-li dostávat informace o dalších seminářích knihovny, vyplňte prosím jednoduchý formulář dostupný zde.