23. 11. 2017: Seminář „Zotero – praktické používání citačního software“ (CIKS)

Na semináři se naučíte se přizpůsobit citační software Zotero svým potřebám a využívat jeho možnosti tak, aby zapadlo do Vašeho způsobu práce s odbornou literaturou. Dozvíte se, jaké jsou možnosti a omezení různých citačních stylů dostupných pro Zotero na stránkách zotero.org/styles. Naučíte se efektivně pracovat s PDF přílohami uložených záznamů a přenášet je snadno např. na tablet a s anotacemi zpět do Zotera, kde je možné extrahovat anotace jako poznámku. Pro práci v týmech si ukážeme možnosti využití skupin na webu zotero.org a možnosti synchronizace obsahu.

Seminář Zotero se koná ve čtvrtek 23. listopadu od 18:00 Klubu knihovny na Žižkově.

Chcete-li dostávat informace o dalších seminářích knihovny, vyplňte prosím jednoduchý formulář dostupný zde.