5. 3. 2018: Seminář „Ekonomické indikátory na dlani“ (CIKS)

Představení a ukázky práce s licencovanými databázemi OECD iLibraryPassport, které poskytují údaje o ekonomických indikátorech včetně dalších zajímavých statistických ukazatelů, zpráv a analýz. Ukážeme vám, jak jednoduše získat statistické údaje, převádět je do grafů a následně je dodatečně upravovat podle aktuálních požadavků přímo v rozhraní dané databáze. Výklad bude také doplněn stručným přehledem volně dostupných informačních zdrojů k tématu a informacemi o přístupu k tištěným dokumentům z produkce OECD.

Seminář Ekonomické indikátory na dlani se koná v pondělí 5. března 2018 od 11:00 v Klubu knihovny na Žižkově a je volně dostupný, není třeba se registrovat.

Chcete-li dostávat informace o dalších seminářích knihovny, vyplňte prosím jednoduchý formulář dostupný zde.