14. 3. 2018: Seminář „Kde hledat kvalitní informace pro seminární práce“ (CIKS)

Jako studenti nebo zaměstnanci VŠE můžete využívat celou řadu zajímavých placených informačních zdrojů, které pro vás škola zpřístupňuje zadarmo. Víte například, že máte k dispozici v elektronické podobě vždy aktuální číslo časopisu The Economist? Víte, že můžete plnotextově prohledávat český tisk? Na semináři se dozvíte, které informační zdroje jsou pro studenty a zaměstnance na VŠE k dispozici a jak je efektivně využívat.

Seminář Kde hledat kvalitní informace pro seminární práce se koná ve středu 14. března 2018 od 12:45 ve Studijní knihovně Jižní Město.

Chcete-li dostávat informace o dalších seminářích knihovny, vyplňte prosím jednoduchý formulář dostupný zde. Seminář je zdarma a je veřejně dostupný, není třeba se registrovat.