4. 4. 2018: Seminář „Strategie úspěšného vyhledávání informací“ (CIKS)

Seminář z dílny oborových knihovníků, který odhalí základní tipy a zásady rychlého a efektivního rešeršování neboli vyhledávání informací k určitému tématu. Účastníci se během semináře mimo jiné dozvědí, jak si ujasnit svoji informační potřebu, jak přemýšlet o vhodných informačních zdrojích, jak zvolit výstižná klíčová slova a chytře zadat svůj dotaz a jak se rychle zorientovat ve vyhledaných dokumentech a využít je pro další hledání.

Seminář Strategie úspěšného vyhledávání informací se koná ve středu 4. dubna 2018 od 9:15 v Klubu knihovny na Žižkově.

Seminář je zdarma a není třeba se registrovat. Chcete-li dostávat informace o dalších seminářích knihovny, vyplňte prosím jednoduchý formulář dostupný zde.