5. 4. 2018: Seminář „Jak nalézt kvalitní plnotextové články“ (CIKS)

Na semináři Vás provedeme procesem vyhledávání plnotextových článků. Na příkladech si ukážeme, jak správně promyslet strategii hledání pro konkrétní téma a jak dále pracovat s výsledky hledání; jak zjistit, jestli je vybraný odborný časopis dostupný na VŠE v rámci plných textů, případně kde hledat, pokud plný text na VŠE nenajdete. Podíváme se na kritéria, podle kterých lze poznat, který plnotextový článek je opravdu kvalitní. Na závěr si ukážeme, jak si můžete nechat zasílat přehled nových článků na základě předchozího úspěšného hledání.

Seminář Jak nalézt kvalitní plnotextové články se koná ve čtvrtek 5. dubna 2018 od 18:00 v Klubu knihovny na Žižkově.

Seminář je zdarma a není třeba se registrovat. Chcete-li dostávat informace o dalších seminářích knihovny, vyplňte prosím jednoduchý formulář dostupný zde.