Seminář „Ekonomické indikátory na dlani“

18. října
2018

Představení a ukázky práce s licencovanými databázemi OECD iLibrary a Passport, které poskytují údaje o ekonomických indikátorech včetně dalších zajímavých statistických ukazatelů, zpráv a analýz. Ukážeme vám, jak jednoduše získat statistické údaje, převádět je do grafů a následně je dodatečně upravovat podle aktuálních požadavků přímo v rozhraní dané databáze. Výklad bude také doplněn stručným přehledem volně dostupných informačních zdrojů k tématu a informacemi o přístupu k tištěným dokumentům z produkce OECD.

Seminář Ekonomické indikátory na dlani se koná ve čtvrtek 18. října od 9:15 v Klubu knihovny na Žižkově.

Seminář je zdarma a není třeba se registrovat. Chcete-li dostávat informace o dalších seminářích knihovny, vyplňte prosím jednoduchý formulář dostupný zde.