Bibliobox

Od 4. 3. 2021 je bibliobox dočasně přemístěn k vrátnici Staré budovy na Žižkově.

Knihu, kterou jste v běžné otevírací době nestihli vrátit do knihovny na Žižkově nebo na Jižním Městě, můžete vložit do biblioboxu.

• Na Žižkově je bibliobox umístěn u vchodu do učebny č. 127 v prvním patře staré budovy. Vrácená kniha bude odepsána z vašeho konta následující pracovní den.
  • Na Jižním Městě je prostor pro samoobslužné vracení knih umístěn vlevo od vstupních dveří do knihovny. Knihy budou z vašeho konta odepsány nejpozději do týdne.

Nepoužívejte, prosím, bibliobox k vracení knih vypůjčených v Jindřichově Hradci. Jejich transport ze Žižkova nelze v současné době zajistit tak, aby byly v požadované lhůtě odepsány z vašeho konta a připraveny pro dalšího uživatele.