BiblioBox – snadné vrácení knihy na Žižkově

Knihu, kterou jste v běžné otevírací době nestihli vrátit do knihovny na Žižkově nebo na Jižním Městě, můžete vložit do  BiblioBoxu, umístěného na Žižkově u vchodu do učebny č. 127 v prvním patře staré budovy. Vrácená kniha bude odepsána z vašeho konta následující pracovní den.

Nepoužívejte, prosím, BiblioBox k vracení knih, vypůjčených v Jindřichově Hradci. Jejich transport ze Žižkova nelze v současné době zajistit tak, aby byly v požadované lhůtě odepsány z vašeho konta a připraveny pro dalšího uživatele.

Dočasná změna 9. 7. 2018:
V průběhu letních prázdnin není z důvodu rekonstrukce SB dostupný Bibliobox v 1. patře Staré budovy.

Půjčené knihy je možné vracet v podatelně v přízemí Nové budovy (č. dveří NB 72) PO – PÁ 7:30 – 14:00.

Děkujeme za pochopení.