Rukověť dobrého interního lektora : pro efektivní vzdělávání ve firmách a jiných organizacích

KAZÍK, Petr. Rukověť dobrého interního lektora: pro efektivní vzdělávání ve firmách a jiných organizacích. Praha: Grada, 2017. ISBN 978-80-271-0287-7.

Jak snadno zvýšíte atraktivitu vzdělávání a přitáhnete zájem posluchačů?
- Jaké techniky vám pomohou nejúčinněji předávat znalosti a zároveň vám zjednoduší práci?
- Jak dospějete k žádoucí změně chování a postojů svých kolegů?
- Proč je výklad nejméně vhodnou vzdělávací metodou a které didaktické postupy místo něj volit?
- Jak jednoduše, ale účinně tvořit a realizovat rozvojové aktivity?

Odpovědi naleznete v jediné knížce na trhu určené interním lektorům, tedy lidem, kteří jsou ve firmách a jiných organizacích profesionály ve své oblasti a vedle toho školí své kolegy a předávají jim své znalosti. Efektivita těchto školení je často velmi nízká, protože interní lektoři se věnují vzdělávání pouze okrajově a nemají potřebné znalosti.
S touto praktickou příručkou se z vás stane skvělý lektor. Knížka je psána formou dialogu odborného interního lektora s profesionálním lektorem, kteří společně hledají možnosti efektivní výuky a přibližují jednoduché zásady, ověřené didaktické postupy a lektorské techniky. Vše doprovází šablony, vzory a příklady dobré praxe.