Knihovna
Knihovna

Najdi si svou vysněnou práci pomocí sociálních médií : jak využít LinkedIn, Google+, Facebook, Twitter a další sociální média k nalezení vysněné práce

náhled

QUILLEN, W. Daniel a Lance FARR. Najdi si svou vysněnou práci pomocí sociálních médií: jak využít LinkedIn, Google+, Facebook, Twitter a další sociální média k nalezení vysněné práce. Praha: Dobrovský, 2017. Knihy Omega. ISBN 978-80-7390-494-4.

Katalog CIKS VŠE

Stále více firem inzeruje nabídky pracovních míst na sociálních sítích. Tato kniha vám prozradí, jak vám sociální média mohou pomoct nalézt práci, po které toužíte. Seznámí vás se zásadami prezentace na sociálních sítích, s možnostmi vyhledávání práce, s tím, jak napsat perfektní životopis, jak v rychlém čase shromáždit důležité kontakty a s dalšími klíčovými nástroji, které vám pomohou získat vysněnou práci, kvůli které budete ráno s radostí vstávat z postele.

Sociální média již dávno nejsou pouze doménou teenagerů. Tím, že se budete v tomto světě orientovat a budete schopni na sociálních sítích oslovit významné podnikatele a firmy působící ve vašem oboru, prokážete nejen své dobré komunikační schopnosti, ale zároveň potenciálnímu zaměstnavateli ukážete, že jdete s dobou a rozumíte si i s médii 21. století.


Dále doporučujeme (749):