Čtení na Velikonoce

E-knihy od Jan Melvil Publishing Vám můžeme nově koupit na platformě EBSCO, tak jsme to udělali. Jako čtení na Velikonoce jsme pro Vás vybrali tři tituly, které jsou zvlášť teď aktuální – dva světové bestsellery a jeden bestseller český, který postupně také objevuje celý svět. Všechny tři knihy spojuje jedno: není to teoretizování, ale ozkoušená praxe, která funguje.

Tak pěkné počtení!

Cal Newport: Hluboká práce
Zásadní kniha, pokud jste rozptylováni spoustou podnětů a nedaří se vám pokročit s důležitými úkoly. Cal Newport ukazuje, proč a jak se odstřihnout od věčného reagování na cokoli a pro změnu doopravdy pracovat na něčem, co vás posouvá kupředu a co je pro vás důležité a smysluplné.

Petr Ludwig: Konec prokrastinace
Prověřené metody, jednoduché finty a překvapivý vhled do fungování naší mysli – to je výborná kniha Petra Ludwiga o překonání prokrastinace. Tohle je kniha, se kterou budete v mnohém souhlasit, u něčeho si budete říkat, že to přece víte… za mě: geniálně vystihl příčiny prokrastinace a nabízí jednoduché a funkční řešení. Vyzkoušejte, uvidíte.

Chris Anderson: Přednášejte jako na TEDu
Klasika od kurátora konference TED. Jedna z nejlepších knížek o tom, jak smysluplně a zajímavě prezentovat. Pokud byste o prezentování měli číst jednu jedinou knihu, měla by to být tahle.

Knihy si můžete stáhnout ve formátu epub a číst kdekoli. Stačí kliknout na název.