Knihovna VŠE letos pořádá prestižní setkání European Business School Librarians‘ Group

Centrum informačních a knihovnických služeb letos v červnu pořádá setkání European Business School Librarians‘ Group, sdružující knihovníky z prestižních evropských business škol. Tato událost, která se koná každoročně u některého z členů European Business School Librarians‘ Group, slouží jako platforma pro rozvoj spolupráce a sdílení inovací mezi knihovnami významných business škol v Evropě. Členy skupiny jsou například WU Vienna, Vlerick Business School, Copenhagen Business School, ESSEC Business School, London Business School, HEC Paris, INSEAD a další. Setkání přináší příležitosti pro další rozvoj spolupráce a výměnu odborných znalostí.