Provoz knihovny od 4. 1. 2021 – aktualizace k 28. 2. 2021 (fungování knihovny během lockdownu)

Od 4. 1. 2021 je knihovna v souladu s opatřením vlády ČR je otevřena pouze pro bezkontaktní vyzvedávání předem objednaných knih, studovny jsou uzavřeny.

Knihovna na Jižním Městě je do odvolání uzavřena. Knihy objednané z Jižního Města jsou připraveny k vyzvednutí na Žižkově do deseti pracovních dnů (vyčkejte na informační mail).

Objednané knihy si můžete bezkontaktně vyzvednout  po dobu lockdownu (od 1. 3.) pouze v úterý a ve čtvrtek vždy od 9 do 16h  u vstupu do knihovny na Žižkově. Před vyzvednutím prosím vyčkejte na e-mail s potvrzením, že je kniha připravena. Jakmile budete před knihovnou, volejte 224 095 581, knihy vám přineseme.

 Objednané a rezervované knihy budou ponechány k vyzvednutí do 12. 4. 2021 

Pokud jsou na vašem účtu neuhrazené poplatky (např. za rezervaci knihy) lze je zaplatit on-line platební bránou (po přihlášení ke svému účtu) ještě před vyzvednutím knihy nebo hotově při převzetí knihy.

Vracení knih je možné pouze do biblioboxu umístěného v 1. patře Staré budovy  od 4. 3. u vstupu do Staré budovy , příp. vlevo od vstupu do knihovny na Jižním Městě, event. zaslat poštou doporučenou zásilkou.

Nové registrace externích uživatelů v současné době neprobíhají.

Vypůjčené dokumenty s datem vrácení v dubnu 2021 byly prodlouženy do 11. 5. 2021.

Prodloužení se netýká knih již dříve upomínaných. Knihy není možné prodlužovat těm, kteří mají přerušené nebo ukončené studium.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví a mnoho studijních úspěchů v novém semestru.