Provoz knihovny – zimní semestr 2021/2022

Od 20. 9. 2021 se knihovna vrací ke své běžné otevírací době:

• Žižkov – po 9-19, út-čt 8-19, pá 8-18;
  • Jižní Město po, st, čt 10:30-18:30, út a pá 8:30-16:30.

Knihy objednávejte na adrese https://katalog.vse.cz/, k vyzvednutí budou u výpůjčního pultu na Žižkově nebo Jižním Městě, podle toho, odkud si knihu objednáte, viz první sloupec na obrázku. Před vyzvednutím počkejte na e-mail s informací, že jsou pro vás knihy připraveny.

Knihovna Jižní Město se v loňském roce otevřela v novém, ale bohužel jenom na krátkou dobu. Nyní budete mít možnost navštívit její prostory.

Bibliobox je stále k dispozici pro vrácení knih, nově i na Jižním Městě.

Nezapomeňte včas vrátit nebo prodloužit vypůjčené knihy, od 21. 9. bude na nevrácených výpůjčkách opět nabíhat zpozdné. Automatické prodlužování nebude při běžném provozu nastaveno.

Krátkodobé výpůjčky ze studovny je možné stále objednávat on-line, a do konce září si je můžete půjčit na 1 měsíc. Od 1. 10. 2021 bude jejich výpůjční doba zkrácená na 1 týden.

Studovna bude otevřena bez omezení, dodržujte však hygienická opatření a předepsané rozestupy. V prostorách knihovny, včetně studovny používejte ochranný prostředek dýchacích cest, viz Opatření rektorky z 8. 9. 2021.