Registrujte se do knihovny online

Od tohoto semestru si nově můžete svou registraci do knihovny vyplnit i online – stačí se přihlásit do svého konta v knihovně a pak jen vyplnit potřebné údaje.

• Už jste se do knihovny dříve registrovali: Pak stačí jen potvrdit/opravit kontaktní údaje a zaplatit roční registrační poplatek 20 Kč. Platit můžete přes platební bránu nebo osobně v knihovně.
    Obnovit registraci do knihovny VŠE
  • Jste v knihovně noví: V takovém případě vyplníte kontaktní údaje a vyberete si, kde registraci osobně dokončíte (Žižkov, Jižní Město). Osobní návštěva je nutná, abychom ověřili Vaši totožnost. Platbu registračního poplatku opět můžete provést buď přes platební bránu nebo osobně.
    Registrovat do knihovny VŠE

Registrace online je možná pro studenty a zaměstnance VŠE. Externí uživatelé knihovny se nadále registrují u výpůjčního pultu.