Zkušební přístup do nástroje Writefull pro psaní anglických odborných textů

Do 10. 11. 2020 mají všichni uživatelé z Vysoké školy ekonomické v Praze možnost využít zkušební přístup do akademického nástroje Writefull společnosti Digital Science v následujících variantách:

 Writefull for Word – korekce anglických akademických odborných textů z hlediska slovní zásoby, gramatiky, vyjadřovacího stylu, pravopisu a interpunkce díky využití umělé inteligence.

Writefull for Word je k dispozici ke stažení jako doplněk aplikace MS Word po kliknutí na tlačítko GET IT NOW v levé části obrazovky zde: https://appsource.microsoft.com/en-us/product/office/WA200001482

K přihlášení do Writefull for Word po instalaci doplňku je třeba použít Vaši VŠE e-mailovou adresu.

Writefull Revise (https://revise-vse-cz.writefull.ai/) – webová verze nástroje Writefull, jež je určená ke kontrole již hotových odborných anglických textů, které byly vytvořeny v libovolné aplikaci nebo textovém editoru.

Writefull Cite (https://cite-vse-cz.writefull.ai/) – webová aplikace, která dokáže identifikovat na základě využití umělé inteligence a lingvistických algoritmů části odborného textu, kde by se měl vyskytovat odkaz na použitou literaturu.