Kde mohu vypůjčené knihy vrátit

Vypůjčené knihy je možné vrátit u výpůjčního pultu knihovny, kde jste si je půjčili, nebo do biblioboxu (na Žižkově je bibliobox umístěn u vchodu do Staré budovy naproti vrátnici, vrácená kniha bude odepsána z vašeho konta následující pracovní den; na Jižním Městě je prostor pro samoobslužné vracení knih umístěn vlevo od vstupních dveří do knihovny a knihy budou z vašeho konta odepsány nejpozději do týdne).

Knihy vypůjčené ze Studijní knihovny na Jižním Městě je možné vracet v knihovně na Žižkově a naopak.

Vrátit knihu může kdokoliv, k vrácení není potřeba identifikační karta ani jméno čtenáře, který měl knihu vypůjčenou.

Nemáte-li jinou možnost, lze poslat knihy i Českou poštou nebo kurýrní společností na adresu:

Vysoká škola ekonomická v Praze
CIKS – vedoucí oddělení služeb
nám. W. Churchilla 1938/4
130 67 Praha 3 – Žižkov

V takovém případě ručíte za knihy až do jejich prokazatelného dodání na VŠE.