Nový seminář knihovny zaměřený na literature review

Knihovna VŠE nově připravila seminář zaměřený na problematiku literature review. Od vyhledávání se tak posouváme více ke zpracování konkrétních výstupů pro bakalářskou nebo diplomovou práci.

Seminář proběhne v pátek 20. října 2023 od 11:00 v týmu Semináře knihovny VŠE.

Seminář je určen pro studenty, kteří se připravují na psaní bakalářské nebo diplomové práce, nebo potřebují připravit zadání práce. Základním cílem je naučit se, jak efektivně tvořit přehled literatury pro svou akademickou práci. Kromě výběru správných zdrojů pro vyhledávání odborné literatury seminář také nabízí praktické návody na efektivní nakládání s časem při vyhledávání a kritické hodnocení vyhledaných dokumentů. Kromě toho vám poskytneme tipy na to, jak efektivně uspořádat získaný přehled literatury, aby sloužil jako solidní základ pro vaši akademickou práci.